01 Nisan 2013 #1715705

Turkcell Yanlış Bilgi Verildi!

Ayın 25'inde kesilen faturamı ayın 15'inde müşteri hizmetlerini arayarak kapatmak istediğim. Müşteri hizmetlerine askere gideceğim bu ayın faturasından sonra fatura gelir mi dedim hayır gelmez dedi(konuşmayı sözde kaydediyorlar bakabilirler).


Ertesi gün hattım kapatıldı,bende faturamı ödedim. Aradan 1.5 ay sonra 1 sms geldi başka 1 cep telefonuma eskiye ait o numaramın borcu olduğunu hatta ödeme günü geçtiği için faizide olduğu yazıyordu.


Aynı gün aradım müşteri hizmetlerini bana daha önce ki müşteri hizmetleri ile aramda geçen konuşmayı anlattım 1 daha fatura gelmeyecek değil mi diye sorduğu mu evet gelmeyecek dediğini de söyledim. Bana dedi ki o yanlış söylemiş.Mecburen yeni faturayı ödedim.

Hanifi 12 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön