19 Şubat 2013

Turkcell Yanlış Bilgi!

2 sene önce adıma açılan hattı isteğim üzere kapatılacağını söyleyip kapanma işlemi yapılmamış. 2012 4. aydan beri hat işlemeye devam etmiş ve avukatlık olduktan sonra öğreniyorum. Ankara 29.icra müdürlüğü vekil av. H. A. ,av. F. T. ,ve av. S. T. tarafından işlenen dosyada bana avukatlık bürosundan Ş. hanım 22.12.2012 tarihine ana borcunun 31.12.2012 tarihine kadar yatırılırsa dosyada ki faizin silineceğini söylediler.


28.12.2012 tarihinde ana parayı bizzat avukat S. T.'ye teslim ettim. ve bana Turkcell'e mail atıp faizin düşeceğini belirttiler ama müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir talep alınmadığını bildirdiler. Büro üzerine almıyor işlemi mağdurum.

Özlem 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön