08 Eylül 2015
Yorum Yap
#3675207

Turkcell Yanlış Adrese Fatura Gönderimi!

Yıllardır faturamı otomatik ödeme yolu ile yapmam ve kağıt israfı olmaması sebebi ile de fatura tutarı mı SMS yolu ile almaktayım. Bir ihtiyaçtan ötürü faturama gerekti ve talep ettim mail yolu ile geldi ancak gelen faturalar yıllardır yanlış bir adrese gönderiliyormuş, düzeltin doğrusunu gönderin dedim.


Hay hay mail olarak göndermeleri için e-mail adresimi verdim gönderdiler, yanlış anlamışlar eski faturaları göndermişler. Olur dedim tekrar talepte bulundum özrün bini bir para 24 saat içinde atalım dediler olur dedim, 24 saat geçti çözün dedim. Bu gün tekrar arıyorum hiçbir şekilde size destek olamıyorum diyorlar. Mail gönderemiyoruz diyorlar ama gönderdiniz iki gün önce diyorum cevap yok.

Doğan Doğan 111 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 11.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura gönderim süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Doğan08 Eylül 2015

    532 numarayı defayet'en aramam sonucunda bu gün buradayım... .

  • Turkcell Temsilcisi08 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler