26 Aralık 2015

Turkcell Yanıltmaca Yaparak Abone Yapma!

1 ay önce Konya Kipa AVM içi Turkcell bayii Cin Cin iletişimden Turkcell data abonesi olmak için uygun olan tarifeden almak için gittim. sınırsız 15 GB adil kullanım kotalı tarifenin iyi olduğu 15 GB kotaya geldiğinde internet erişim hızının 10 MB hızında olacağı söylendi yine kesintisiz kullanıma devam edebileceğim söylendi, 96 KB düşeceği söylenmedi bilinçli olarak yanıltıldım. bende hattımı kapattım 120 TL gibi taahhüt bozma parası alacaksınız bayi görevlinizin yalan ve yanıltmaca ile eğer müşteri memnuniyetine önem veriyorsanız bu yapılanları desteklemiyorsanız gerekli bayi hakkına işlem yapınız ve taahhüt bozma ücretini benden talep etmeyiniz.

Hüseyin 100 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin31 Aralık 2015

    Çözüm yoluna gitmeyip bayi yalanının arkasında duruyor firmanız anladımki çözüm üretmek değil firmanızın yaptığı gaz almak ilgili gözükmek bir daha firmanızla asla işim olmaz vede tavsiye etmiyorum kimseye

  • Turkcell Temsilcisi31 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 31.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz talep ederse bayi şikayeti oluşturabilir. Sözleşme bilgileri esas olduğu bilgisi aktarıldı. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön