14 Şubat 2013

Turkcell Yanıltıldım!

Turkcell'den 29 TL ye her yöne 600 dakika görüşme ve cihaz paketi satın aldım. Birkaç ay sonra paketim bilgim dışında 300 dakikaya düşürüldü. Taahhüt imzaladığım bayi olan Isparta merkez Anday iletişime gittiğimde benimle dalga geçercesine tekrar cihaz alırsan başka pakete geçiririz seni dediler. Birçok defa gitmeme rağmen hiç kimse ilgilenmedi ve bende başka operatöre geçmek zorunda kalacağımı söyledim istediğin yere gidebilirsin dediler. Şu an başka operatör kullanıyorum fakat turkcele cihaz borcum kaldı bununla ilgili bilgilendirilmek istiyorum.Böyle bir firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem bu kadar olmamalı.En kısa sürede gerekli yerlerin benimle iletişime geçmesini istiyorum.

Gizem 56 Okunma

Cevaplar

 • Gizem07 Mart 2013

  25 Şubat tarihinden bu yana sizden bir cevap bekliyorum ama kimse ilgilenmiyor müşteri hizmetleri doğru düzgün bilgi vermiyor bu kadar büyük bir firma nasıl oluyor da müşterisine böyle bir muamele uyguluyor anlamış değilim.

 • Gizem25 Şubat 2013

  Şikayetlerim üzerine müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmeden hiçbir sonuç alamadım, sorunum çözülmedi.Sorunumun en kısa sürede çözülmesini rica ediyorum.

 • Gizem18 Şubat 2013

  Türkcell 600 dakikalık paketimi haberim olmadan 300 dakikaya düşürdü ve müşteri temsilcisi bana sadece ''size neden böyle bir uygulama yapılmış anlayamadım çok üzgünüm'' demekle yetindi.Bana hiçbir açıklama yapılmadı.Sorunum çözülmedi.Bir an önce sorunumun çözülmemesi taktirde hakkımı gerekli mercilerde arayacağım.

 • Gizem16 Şubat 2013

  Bir önceki şikayetim üzerine türkcell firması bana geri dönüş yaptı fakat tam olarak aydınlatılmadım. Benim bilgim olmadan paketim değiştirildi ben yine de borcumu ödemek istiyorum ama 120 TL faiz alınacağı söylendi ama ne faizi olduğu açıklanmadı ayrıca paketimin neden değiştirildiği de açıklanmadı. Müşteri temsilcisinin benimle tekrar irtibata geçmesini ve tam olarak bilgilendirmesini istiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön