05 Şubat 2015

Turkcell Yanıltılarak İmzalatılan Sözleşme!

Bir Turkcell bayisine gidip yeni hat almam için bana teklif sunmalarını istedim. Amacım V**'da kullandığım 15 Mbps internetin bana yavaş gelmesiydi. Eyüp bayiisindeki bir kişi bana 42 Mbps'e kadar olan internet paketini sundu. Beni bu şekilde Turkcell'e çekerek V**'daki hattımı kapatıp Turkcell'e geçebileceğimi söyledi. Ama şu an kullandığım internet turbo değil. Kandırılarak satılan bu hattı ve 24 ay taahhütle imzalanan sözleşmeyi iptal etmediler.


Şikayet kaydı oluşturmamıza rağmen beni birebir etkileyen bir sonuç çıkaramadılar ortaya. Yalnızca satılan şube hakkında araştırma başlatmışlar. Bu benim sorunumu çözmez arkadaşım. Turkcell yetkilileri paketimin turbo olmasını talep ediyorum.

Berkan 1.068 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön