24 Nisan 2013 #1760580

Turkcell Yanıltıcı Tarife Bilgisi Veriyor!

Geçtiğimiz Ay Turkcell 'in, Yeni Kontrol Sende tarifesine geçtim. Bu paket kapsamında, 12 fatura dönemi boyunca 24 TL'ye sabit fiyat garantisi ile yurt içi her yöne 400 dakika konuşabilirsiniz şeklinde bir açıklama var . Geçen ay faturam, 44 TL. geldi. Bu ay, Güncel Konuşma tutarım , 42 TL. ve paket ücreti, 35 TL. gözüküyor.


Müşteri hizmetlerini aradım, kendileri, böyle bir tarife gözükmediğini belirtiyor. Online işlem merkezinden geçiş yaptığımı söyledim. Halende Mevcut tarifeniz şeklinde gözükmekte. Bu nasıl müşteri memnuniyeti, tamamen yanıltıcı bilgi. Online işlem merkezinin görüntüsünü ekte Fotoğraf olarak koyuyorum. Acil, Turkcell in bu hatayı düzeltmesini rica ederim.

Yalçın 30 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın25 Nisan 2013

    Firmadan aradılar. ekrangörüntüsünüde ekte göndermiştim.Şimdi, yeni gelen müşteriler içindi bu paket diyorlar. Orda " detay" bilgi vardı, orayıda tıklasaydınız diyorlar. Online işlem mekezinden arkadaşlar hiçbir işlem yapmayın.Turkcell Tüketicilere yanıltıcı bilgi veriyor. bu kadar net.....hakkımı tüketici hakem heyetinden arayacağım....

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön