20 Ocak 2014 #2244159

Turkcell Yanıltıcı Taahhütlü Tablet Kampanyası Yaptı!

18.01.2014 tarihinde Bakırköy Capacity AVM deki TİM’e giderek hatlarımdan biri olan HEPSİ 300 paketim için tablet kampanyasından faydalanmak için işleme başladık sorunsuz
devam etti. Turkcell kontörlü data hattımız tarafıma tanımlandı imza atıldı. Taki son onay
aşamada sistem izin vermedi fakat öbür hattıma verdi.


Bunu TİM görevlisi de anlamadı ve kendi bayii danışma hattını tam 6 kez arayarak sorunun ne olduğunu sorduklarında onlarında bu konu ile ilgili tutarsız bilgisizce cevaplar verildi. İnternet sitelerinde taahhüt edilen kampanyadan hakkım olduğu halde faydalanamadım cihazı alamadım. Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Orhan 101 Okunma

Cevaplar

  • Orhan25 Ocak 2014

    Yapmış olduğum şikayete istinaden, Turkcell'den arayan görevli ile sorunu telefon görüşmelerimde çözemediğimizden mağduriyetim giderilmemiş olup haklı olduğum halde, Türkcell şikayet dosyamı tek taraflı olarak kapatmış bulunmaktadır.İyi çalışmalar..

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön