27 Ocak 2014 #2255991

Turkcell Yanıltıcı Reklam Yapıyor!

Turkcell'den Kasım 2013 tarihinde Bursa şehir tarifesi adı altında 19.90.-TL'lik 4 GB vınn tarifesine abone oldum. O tarihlerde bu tarife bütün Turkcell iletişim merkezlerinde bangır bangır 19.90.-TL diye reklam yapılıyordu. Hatta koca koca afişleri bile vardı.

Gelin görün ki 2 aydır faturam 29.-TL olarak geliyor. Neymiş efendim vergiymiş 1 yıl boyunca alınacakmış.


Neden ürünü 19.90.-TL diye pazarlıyorsun Turkcell? Bu mudur senin pazarlama anlayışın? Ürünün cayma bedelsiz iptalini istiyorum. 30 lira verir başka bir internet sağlayıcıdan evimde sınırsız internet kullanırım.

Gökhan 58 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan17 Şubat 2014

    Turkcell hiçbir şekilde şikayetim ile ilgilenmemiştir. Müşteriyi yıpratma politikası uygulayarak, müşterinin şikayetini unutmasını sağlamaya çalışmaktadır. Bir gün olsun dönüş yapılmazmı...

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 28.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön