15 Haziran 2015
Yorum Yap
#3305720

Turkcell Yanıltıcı Reklam, Kampanya!

Sarı kutu hakkında


Sarı kutu kampanyası büyük hediyelere ulaşmak mümkün olmayıp, tüketici mağdur etmektedir.


Mevcut büyük hediye: 13.500 puanı olana verilmektedir, puanlar takip eden yılın sonunda geçerliliğini yitirdiği için bugün itibariyle en yüksek puan hesabı: 1 Ocak 2014' te sarı kutuya üye olmuş ve firmanın ilk çıktığı ay hat almış olsun. (Mart94) Max. puan 12600 yapıyor. 30 Haziranda sona erecek kampanyadan yararlanmak imkansız. ( Birde 1000 adet le sınırlıdır diyorlar)
kampanya çıktığında buyuk hediyeler 11.000 puandı. tüketici olarak puan biriktirip hediye alırız diye düşündükce puanları artırdılar.


Firmadan sadece bana değil kamu oyuna açıklama yapmalarını bekliyorum.

Mehmet Mehmet 660 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet22 Haziran 2015

    Şikayet nedenim; yanıltıcı reklam yapmalarıydı. Geri dönüş yaptık diyorlar. Evet yaptılar ama şikayetimle ilgili hiçbir açıklama yapmadılar. Tüketici yanıltmacası devam ediyor.

  • Turkcell Temsilcisi15 Haziran 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 27.05.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Önerisi alınmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler