27 Ekim 2016 #6799249

Turkcell Yanıltıcı Mesajlarla Ücret Alınıyor

Turkcell faturalarımın kabarması sonucu faturayı inceledim. Servis ücreti adı altında alınan ücretine itiraz edince at yarışı servisi satın almışsınız. Onun için ücret alınmış diye cevap verildi. Ben de at yarışı mesajları geldiği zaman bu servisi hemen iptal ettiğimi ve ücretin iadesini rica ettim. Ancak bana onay mesajı gönderildiğini ve benim de onayladığımı belirttiler. Daha sonra anladım ki telefon görüşmeleri biter bitmez küçük mesajlar geliyor. Buna yanlışlıkla basarsanız hemen ücret alınmaya başlanıyor. Turkcell bu yolla ciddi bir haksız kazanç elde ediyor. Söz konusu ücretin iadesini rica ediyorum.

Abdullah 103 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah31 Ekim 2016

    Verdiğiniz numarayı defalarca aradım. Ben sonuç istiyorum. Gasp ettiklerinizin iadesini talep ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Turkcell SimClub Spor Servisleri üyeliği ile ilgili iptal ve iade taleplerinizi üyeliğiniz olan hat üzerinden 08505321818 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön