20 Ocak 2014 #2244714

Turkcell Yanıltıcı Cevap Verdi!

Daha önce, vınnım servise gittiği için yeni aldığım data hattımı kullanamadığımı belirtmiştim.Bunun üzerine müşteri temsilcisi beni aradığında"Data hattı aldığımı fakat hiç kullanamadığımı" söyledim ve hattı kapatmak istediğimi belirttim. Temsilcide internet miktarından düşüm yapacaktı fakat faturam çıkmadığı için yapamadı.Sonra yapmak üzere not aldığını belirtti.


Benim faturam bir hafta önce çıktı ama fiyat düşümü hala olmadı.Ben müşteri temsilcisini aradığımda böyle bir düşüş talimatı kendilerine iletilmediği için fiyat düşümü yapamadıklarını söyledi.


Merak ettiğim konu şu ki;


Faturanız düşürülecek diyerek başınızdan mı savdınız yoksa kendi içinizde iletişim bozukluğu mu var?

Neslihan 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön