31 Ekim 2016

Turkcell Yanıltarak İnsanların Parasını Alıyor

Bu GSM operatörü insanları kandıranlarla işbirliği yaparak benden habersiz ve onayım olmadan Quiz Club diye üye yapmış ve faturama 20 TL ücret yansıtmış. Binlerce şikayet olmasına rağmen bu GSM şirketi bunlarla bu işe devam ediyor. Aradığımda olayın bizle alakası yok diyorlar. Sizle alakası yok ise bunun ücreti neden sizin faturaya yansıyor? Bunlar bu ücreti benden başka bir yolla değil de sizin vasıtası ile alıyor. Dünya alem biliyor sizin nasıl olduğunuzu. Sizin gelirinizin %10'u buradan gelen haksız para.

Zeynep 157 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön