08 Mayıs 2014 #2439223

Turkcell Yanıltarak Hattımızı Taşıttı!

Başka bir operatörde mütevazi şekilde hizmet almaya devam ederken, Turkcell müşteri temsilcileri bizi aradı ve 500 dk 5000 sms ve 2 GB olan kampanyaya numara taşıyarak davet etti.Biz numaramızı taşıdık ve ayrıca bir hat alıp işlemlerimizi Turkcell bayisinde yaptıktan sonra önce ilgili dakika sms ve internet hattımıza tanımlandı.5 dakika sonra sms geldi.Ve tarifeniz iptal edilmiştir dendi.


Turkcell'e konuyu bildirdiğimizde kendileri bayinin hata yaptığını söyleyip ellerinden birşey gelmeyeceğini belirtti. Biz ise hiç suçumuz olmadığı halde inanıp numara taşıdık ve yeni hat aldık. Ortada bırakıldık.Tek suçumuz onlara inanmaktı.Bunun adı hangi sözlükte bakarsanız bakınız "kandırmak"tır.

Uğur 124 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön