22 Temmuz 2014

Turkcell Yanıltarak Abone Yaptı!

Turkcell'e geçtim daha iyi hizmet alırız diye.Bana numaramı taşıyınca şu paket var dediler çok kullanışlı falan yağlayıp bağladılar. Turkcell'e geçirdiler sonra meğersem kampanya 1 ay önceden bitmiş de bizi Turkcell'e başlamışlarsa nasıl olsa bunlar bir şey yapamaz diye.Size verdiğimiz paralara yazıklar olsun.Bütün akrabalarımı ikna edeceğim Turkcell'i bırakmaları için.Her türlü makama şikayet edeceğim sizi.

Alper 1.656 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimiz ile 24.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön