10 Ekim 2013

Turkcell Yanıltarak Abone Yapıyor!

Bugün Turkcell'in 0532757222 numaralı telefonundan arandım. Açmamıştım sonra kimdir diye geri aradım. "Hangi konuda arandığınızı öğrenmek için 1'i tuşlayın" mesajıyla karşılaştım. 1 tuşlamamın sonucunda "kaydınız başarıyla alınmıştır" cevabı geldi. Sonrasında sms ile "Talebiniz üzerine veri işleme izniniz hatlarınız için alınmıştır" mesajı geldi.

Turkcell'in çevirdiği bu işe ne denir? Ne izin verdim ne de bir şey talep ettim. Sadece hangi konuda arandığımı öğrenmek için 1'e bastım. Bu işlemin derhal düzeltilmesini istiyorum. Bunu düzeltebilmek için dakikalarca müşteri hizmetleri ile konuşmayı bekleyip paramı harcamak istemiyorum.

Volkan 185 Okunma

Cevaplar

  • Volkan'ın Teşekkür Mesajı13 Ekim 2013

    Şikayetim üzerine Turkcell Müşteri Hizmetlerinden beni arayıp yanlışı düzelteceklerini söylediler. Turkcell'in uygulaması yanlıştı ama şikayetime çok çabuk cevap verdikleri için teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.10.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön