20 Mart #10254728

Turkcell Yalan Söyleyerek Satım Yapıyor

@TurkcellHizmet Samsung GalaxyGearS3Classic almak istiyorum ama site fiyatı ile bayinin bana söylediği fiyat farklı. Daha önceden sitedeki fiyat geçerli denmesine rağmen fiyat hatalı deniyor. 42 TL ödemem gereken yerde bana 55 TL fiyat çıkartılıyor. Bu nasıl bir müşteri anlayışıdır. Memnuniyetsizlik hat safhada. Elimde görseller de var. Ama şu anda siteye yükleyemiyorum.

Yusuf 882 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf23 Mart

  Israrla Cevap Verilmiyor. Kanıtlarım görüldü mü?

 • Yusuf21 Mart

  Cevap bekliyorum.

 • Yusuf21 Mart

  Benim ekranımda çıkan görüntü ile bayinizdeki görüntü farklı. Sosyal medyadan size problemi belirttiğimde de bana ekteki gibi "Sitedeki fiyat geçerlidir" dediniz! ! ne kadar tutarsız bir firmasınız? Sözünde durmayan, dediğini yalanlayan, müşterisine hizmet etmekten aciz... .

 • Yusuf21 Mart

  Yapılan hatayı örtbas etmeye çalışıyorsunuz. Sitede beyan ettiğiniz fiyattan ürünü vermek zorundasınız...

 • Turkcell Temsilcisi21 Mart

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.03.2018 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yusuf21 Mart

  Sitede yazılan fiyattan bana cihazı vermek zorundasınız.

 • Turkcell Temsilcisi20 Mart

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön