18 Nisan 2016

Turkcell X247.mobi Habersizce Üye Yapıp Ücret Kesmişler

Bana bir mesaj gelmiş. Haftalık 14 TL ücret yansıtılıyor. Bunun ne işe yaradığını dahil bilmiyorum. 3 haftalık ücret yansıtılmış faturama. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda firmayı arayın diyor. Firmayı aradığımda adam akıllı cevap vermiyor. Faturama kesilen ücretin tarafıma tarafıma iade edilmediği takdirde Tüketici mahkemelerine dava açacağım. Bunlar tamamen müşterilerin bilgisi ve onayı olmadan yapılan işlemler. Gelen mesajın içeriği de aynen aşağıdaki gibi.


X247mobi servisinden 01.04.2016 02:51 tarihinde 14 TL'lik Turkcell Mobil ödeme işleminiz gerçekleşmiştir. RefNo:110*********** Turkcell Mobil ödeme çerçeve sözleşmesini onayladınız. Sözleşmeye http://trcll. İm/sözleşme adresinden ulaşabilirsiniz. Adamlar bir de 3 haftalık 42 TL ücret kesmişler. Onayım olmadan böyle bir işlem yapamazlarmış. Ben hala bu sitenin ne iş yaptığını ne zaman onayladığımı bilmiyorum.

Tamer 107 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 19.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön