18 Nisan 2016

Turkcell x247 Mobi Üyeliği Hakkında!

3G cihaz data hattım üzerinde ki faturamın özetine baktığımda fazladan 28 TL ederinde "Katma değer servisleri" diye bir miktar gördüm. Durumu 17.04.2016 tarihinde saat 11:45 civarı müşteri hizmetlerini arayıp anlattığımda mobil ödeme yöntemi ile ''x247 Mobi'' denilen bir siteye üye olduğumu söylediler. Benim bu yönde bilgim ve onayım olmadığını söylememe rağmen siteden siteye durumun değiştiğini mesaj onayı vermesem dahi bunun mümkün olduğunu söylediler. Operatör firması olarak bu tarz dolandırıcılıkların önünün açık olduğu internet ortamında sitenin sistemi nasıl olursa olsun benim güvenliğimi sağlamakla mükellefsiniz onayım olmadan benim hattıma bedel yükleyemezsiniz, ödeme güvenliğimizi sağlayamıyorsanız bunun bedelini ödemek bize değil size düşer bu durumun tanzim edilmesini talep ediyorum.

Ömer 106 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ömer17 Nisan 2016

    İlaveten müşteri temsilcisinin bu "Onayım olmadan" başlayan hizmeti sonlandırmak için "iptal 259" yazıp 6662'ye göndermemi söyleyip bu üyeliği başlatan yani ödemeyi alan firmanın da numarasını verdi bu mesajı attım fakat üyeliğim iptal olmayıp "Hatalı mesaj attınız" uyarısı ile karşılaştım ve de bu numarayı aradığımda su arıtma cihazı vb.. ürünleri tanıtan bir sesli mesaj çıkıyor operatöre bağlanmıyor uzun lafın kısası aleni bir şekilde dolandırıcı bir firmadan bahsediyoruz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön