23 Haziran 2016

Turkcell Wifi Kullanımıyla Ücretlendirme Yapılması!

Telefonumdan wifi ile internete girerken mobil veri kapalı olduğu halde mobil veriden zaman zaman şu kadar harcadınız şu kadar kaldı diyor. Kullanım hesabımdan harcamalarımı incelediğim kadarıyla 0kb ' 1 TL düşüş olduğunu görüyorum. Bu şekilde sadece bu ay içerisinde yaklaşık 8 liram gitti. Bu sorunu sadece Haziran ayında değil, geçtiğimiz aylarda da sürekli yaşadım ve total kaybımı net olarak bilmiyorum. Zararımın tarafıma iadesini istiyorum. Aksi halde operatör değişikliğiyle yaparak gerekli mercilere de şikayetimi bildireceğim artık!

Merih 186 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.06.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Önerisi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön