07 Eylül 2013 #1999216

Turkcell Wi-Fi Sınırsız Modem Sürekli Kesiliyor!

Turkcell wifi sınırsız modem satın aldım. 8 ayrı aygıtla bağlanabiliyor, sınırsız ve 20 mps hızında diye satılıyor. Anlayacağınız en iyi ve hızlı paket. Sınırsız olması için 24 ay taahhüt gerekiyormuş onu da yaptırdım.


1. Aldığım günden beri (3 aydır) 20mps'yi bırakın 4 mps'lik performanstan bile daha kötü.
2. Sınırsız falan değil 15 gb kotası var dolunca çok yavaş bir hıza düşüyor.
3. Durmadan kesiliyor hatta bu yazıyı bile yazarken kesildi. Tekrar kopyala yapıştır yapacağım mecburen.
4. 532'den bağlanıp Turkcell teknoloji uzmanına bildirdim sadece telefonu kapatana kadar bir bağlantı sağlamayı başardı.


Gerçekten yetersiz, 240 TL taahhüt ücretini de göze alıp iptal ettireceğim.

Hakan 124 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şebeke probleminizi inceleyebilmemiz için talebinizi http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön