30 Haziran 2014

Turkcell Web Sitesi Üzerinden Alınan Ürünün İadesini İstiyorum!

26/06/2014 tarihinde Turkcell online sitesi üzerinden 182753 sipariş numaralı ürün satın aldım 4 gün sonra ürün elime ulaştı fakat ürün sayfada görünen üründen farklı bir üründü ve - ürünü iade etmek istediğimde Turkcell ürün iadesi yok vs. şeklinde açıklama yaptılar ve daha sonrasında bende yazılı bir mail istediler.İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde 7 gün içerinde iade etme hakkımız olduğundan dolayı ürünü iade etmek ve yapmış olduğum 24 tl ödemenin kredi kartıma iade edilmesini istiyorum.

Eren 302 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Müşterimiz ile 01.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Online İşlemlerden yapılan alışverişin iptali hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön