12 Temmuz 2013

Turkcell Wap 25 Servisi Aboneliği Yapılıp Ücret Aldı!

Turkcell'in wap 25 servisi cep telefonuma mesajla ve kullanmak istemiyorsanız iptal edin şeklinde geldi. Bende zaten kullanmadığım bir servis olduğundan iptal etme gereği duymadım. Servis iptal yazmadığım için Turkcell tarafından hattıma yüklenmiş. Durumu fark etmem 5 ayımı aldı.
60 x 5= 300 TL ödedim. Wap 25 servisi mesaj başına 9 TL' den her hafta birer ikişer mesajla 7x9=63 TL'yi boşuna ödediğiniz bir servistir. Ben önce tüketici haklarından paramı geri almayı deneyeceğim, olmadı başka telefon hattı kullanacağım.

Ceren 66 Okunma

Cevaplar

  • Ceren15 Temmuz 2013

    HENÜZ TURKCELL TARAFIMA ULAŞMADI, 2 CEVAPIZ ARAMALARI VARDI, TOPLANTIDAYKEN ARAMIŞLAR. SONRA MAİL ATTIM, HENÜZ CEVAP YOK.

  • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Müşterimizi 15.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön