31 Temmuz 2015

Turkcell Vipsektor.com Ödemesi Tahsilatı!

Vipsektor.com adlı bir şirketten web sitemin bilinilirliğini arttırmak üzere görüştüm ödemenin Turkcell üzerinden SMS yoluyla tahsil edileceğini söylediklerinde ikna oldum. Turkcell'e güvendim ve kabul ettim. 4 adet SMS ile toplan 48x4 ödeme yaptım. Ancak sonradan işlemi durdurması için Turkcell'e bilgi verdim. Bunu yapamayacaklarını ve tüketici haklarına şikayette bulunmamı söylediler. Bu yaklaşımından dolayı Turkcell'i ve yardımcı olmayan çalışanlarını kınıyorum.

Nova 276 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 03.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Nova03 Ağustos 2015

    Sayın Yetkili ilginiz için teşekkürler, ancak 532 numaradan yapmış olduğum itiraza yanıt "lütfen tüketici haklarına şikayette bulunun " şeklindeydi. Artık sizin gibi firmalardan otomatik mesaj değil, bizlerin hak ettiği tarzda bir yaklaşım ve hizmet bekliyoruz. Saygılarımla, yavuz Nural

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön