15 Ekim 2015

Turkcell Vip Hizmet Bedeli Adı Altında TL Alınması!

Kontörlü hattıma yükleme yapmak için Turkcell 8035'i aradım. 30 TL yükleyin dedim, 50 TL yükleyelim avantajlardan yararlanın dedi, hayır dedim. Ayrıca vip hizmet bedeli 4 TL olduğunu toplam 54 TL ödeyeceğimi söylediler. Ancak hem 50 TL hem de 54 TL bedel almışlar. Ben hizmet için 54 TL için onay vermedim. Paranın iade edilmesi için www.btk.gov.tr ve tüketici hakem heyetine başvurdum.

Canan 52 Okunma

Cevaplar

  • Canan14 Aralık 2015

    Sayın ilgili, ücret iade talebimi 14 gün içerisinde yapmama ve sizin de bunu ödeyeceğinizi söylemenize rağmen hala kartıma bir ödeme gerçekleştirilmemiştir. Bu şikayetimden sonra yine kartıma bir iade gerçekleşmez ise bu sefer turkcelli dava edeceğim. Bilgilerinize.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön