08 Ocak 2015

Turkcell Vınn'ın Verdiği Maddi Zararlardan Bıktım Artık!

Hattım başka operatör olmasına rağmen vını tercih ettim ama keşke etmeseydim, önce vınn bozuldu bir ay serviste geçti sonraki aylarda da anında 10 gb internet paketim tükendi, çabuk tükendiğine dair müşteri hizmetlerini aradığımda ise turbo hızından dolayı normal dendi. Madem hızınızdan dolayı bu kadar çabuk tükenmesi normal, benim sözleşmeyi iptal ettirmem de normal (ki bunun için 272 lira bedel istiyorlar, bize imza attırdıkları sözleşmede bu kadar hızlı bitmesi de normal mi yazıyor?) öğrenciyim yetişemiyorum. Ayrıca çekmesinde de sürekli sorun yaşıyorum, sürekli kopmalar oluyor internette. Öncelikle burası aracılığı ile şikayetimi iletiyorum, çözülmediği takdirde tüketici haklarına vereceğim.

Cansel 1.297 Okunma

Cevaplar

  • Cansel17 Ocak 2015

    Email yoluyla dönüş yaptım umarım bir an önce çözülür problemim. Cevap bekliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizi 09.01.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön