04 Aralık 2013

Turkcell Vınnın Kotası Çabuk Doluyor!

1 sene boyunca vınn ve telefondan Turkcell internetini bir yıla yakın kullandım. Turkcell'de aylık 4gb kota 22 günde bitiyordu. Ek paket almak zorunda kalıyordum. 2 aya yakındır A**** kullanıyorum. Aynı şeyleri yapıyorum hatta daha fazlasını yapmaya başladığım halde bir aylık 4 gb'lık kotayı dolduramıyorum.


Bunu öğrenince aynı evde kaldığım arkadaşımla birlikte 3 saat boyunca bir deney yaptık. Ben A**** internete girerken arkadaşım Turkcell internetini kullandı. İkimizde aynı videoları izledik aynı siteleri aynı anda tıkladık. Yani yaptığımız şeyler, videoların kaliteleri aynıydı. Fakat arkadaşın Turkcell interneti 288 mb kullanıldığını gösterirken A*** 167 mb'tı.

Şevket 129 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 10.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell 3G data kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön