30 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1983966

Turkcell Vınnımı Hala İptal Etmedi!

Manisa'dan, Tunceli ili Ovacık ilçesinde kullanmak için bir yıl taahhütlü 3G Turkcell modem aldım ancak Ovacık'ta 3G'ye bağlanamadığımdan iptal için müşteri temsilcisini aradım.


Yaklaşık 1 saat içinde 3 kişi ile telefonda görüştüm ve benim 3G Turkcell vınnımı cayma bedeli almadan iptal etme kararını aldılar ve İstanbul'daki Ö. A. ismindeki Turkcell yetkilisine PTT kanalıyla göndermemi istediler.


Bu konudaki dilekçemi 19, 08. 2013 günü vınn ve yanında almış olduğum paketle birlikte gönderdim. Ancak halen iptal olmadı. Faturaları tıkır tıkır ödüyorum.

İrfan 81 Okunma

Cevaplar

 • İrfan26 Şubat 2014

  kötü

 • İrfan23 Şubat 2014

  türkcel türkiyenin yüzde 99 çektiğini beyan ediyor ama bence yanıltıcı reklam veriyor hattımı kapatıncaya kadar 2 fatura daha ödemek zorunda kaldım.

 • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, hattında tanımlı cihaz kampanyası iptal süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler