22 Ağustos 2014

Turkcell Vınn'da Faturalar da Vınnnnn!

5 gb limitinde duran tarifemin süresi dolduğu için limitimi 4gb düşürüp 26 tl olan faturamı 42 TL'ye yükselterek ters orantının nasıl yapıldığı dersi vermek istenmiş herhalde geçen yıl sürem dolduğunda çift fatura yolladınız. Bu yıl faturamı 42 TL'ye çıkardınız bir an önce kendimi sizden kurtarmazsam seneye nasıl bir sürpriz yapmayı planlıyorsunuz?

Süfyan 330 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 23.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel faturası ve internet paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön