03 Nisan 2013 #1722632

Turkcell Vınn Sorunu!

Daha önce hata yapıp kabul ettikleri faturaya yansıyan fazla para taleplerini aldıktan sonra geri ödemesini yapamıyoruz sadece bir sonraki faturada kullanabilirsiniz dediler. Ama benimde internet için kullandığım vınn kontörüm bitmişti kullanmak istemiyorum dediğimde olmaz demişler yapabileceğimiz bir şey yok dediler.


Şikayet ettim sonra ileriki bir tarihte kullanabileceğimi söylediler şimdi arıyorum adamlar bana böyle birşey olamaz hesabınızda para görünmüyor öyle birşey yok diyorlar. Yaklaşık 10 yıldır kullandığım Turkcell telefon hattını da kapatacağım boş olduğum ilk gün. Müşteri hizmetleri dediğin sorun çözer arıyorum sorun oluşturuyor.

Ali 46 Okunma

Cevaplar

  • Ali06 Nisan 2013

    peki o günlerde ısrarla bu fazla talep ettiğiniz ücreti faturalı konuştuğum hattıma devredilmesini ben talep ettiğimde kesinlikle olmaz dediğiniz şeyi neden şimdi teklif olarak sunuyosunuz bana burda hile yokmu ikinicisi geçen yıl en son konuştuğumda tamam şu kadar tutar kullanımınız var diyen bir görüşmem var şimdide aramış şuraya kesildi buraya kesildi şu kadar paranız kaldı onuda şimdiki konuştuğumuz hattınıza yükleyelim diyiyosunuz burda hiç nasılda hile yok buna ben değil siz dahi inanmayacaksınız neyse teşekkür ederim sayın türkcell

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön