30 Eylül 2014
Yorum Yap
#2723311

Turkcell Vınn Paketime Yapılan Zam!

Turkcell vınn 5309139*** numaralı aboneyim. Vınn 6 gb 25 tl gibi bir pakete üye idim. Kontratım dolmuş vınn hattıma mesaj göndermişler faturam 42 tl internetimde 4 gb olacakmış, bende vınn mesajlarını okumadığım için (genelde fatura ve reklam mesajları olur) haberim olmadı. Mesaj kutusu doldu uyarısı ile bir açtım 42 tl yazıyor.


Müşteri hizmetlerini aradım internette 6 gb 30 tl yazıyor 42 tl'lik faturayı iptal edin beni o pakete geçirin dedim bir şey yapamayız diyor. Kendime başka operatörden internet bakacağım Turkcell'den de şikayetçiyim. Benim kullandığım bir telefon hattım mail adreslerim var oralardan neden ulaşmıyor çok mu zor? reklamla müşteri toplayacağına elindekileri tut.

Fatih 170 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 08.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler