01 Kasım 2016 #6826560

Turkcell Vınn Mağduriyeti

Seren Bilişim'e elimde olan 3G vınnın çalışıp çalışmayacağını öğrenmeye gittim orada çalışan personel bu vınn cihazının bizim hattımız (Turkcell) üzerinde çalışmayacağını söyledi ve bana Turkcell vınn cihazını gösterdi ben de ona güvenerek ve inanarak alacağımı belirttim fiyatını sordum 100 TL'dedi ve ben kabul ettim. Elimdeki diğer vınn aletini geri vermek için aldığım yere götürdüğümde böyle bir şey olmayacağını yani kendisinin vınn cihazının da çalışacağını söyledi ve denedik gerçekten çalıştı ve belirtmiş olduğum firmaya geri götürerek vınn cihazını almalarını istedim ve kaba bir şekilde gülerek güle güle ben bunu alamam dediler tüketici haklarına gideceğimi söylediğimde ise gülmeye devam ederek istediğin yere gide bilirsin dediler. Gerçekten çok canım sıktı bu durum ve gereğini yapmak için tüketici haklarına gidip bu durumda şikayette bulunacağım.

Uğur 579 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 04.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön