17 Ocak 2014

Turkcell Vınn Kotasını Bilgim Dışında Düşürmüş!

Eşimle birlikte Turkcell hatlı telefon kullanıyorduk sürekli bize söylenildiğinden farklı fatura geldiği için ikimizde başka bir oparatöre geçtik hatta bundan önce 2 defa Turkcell yaptığı yanlıştan dolayı bize para iadesi yaptı tabi bu bizim takibimizle ortaya çıktı yoksa Turkcell arayıp biz yanlış hesaplamışız size iade yapalım der mi?


Gelelim bu güne birde Turkcell'den Vınn hattı kullanıyoruz bu hat 5 Gb idi bize hiç bilgi vermeden 4 Gb'a düşürdüler. Nedenini öğrenmek için aradım hat kayın pederimin üzerine kayıtlı bana adres, paket kaç Gb gibi bir kaç soru soruldu. Sorunun biri doğru diğer soru olan adres tam tutmuyormuş onun için bu bilgi verilmedi.

Mustafa 189 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa20 Ocak 2014

  ulaşamadınızda saat 13-14 arası benimle kim konuştu? türkcell'den arıyorum diyen bayan yoksa sizin çalışanınız değilmiydi? isterim ki o görüşmelerimiz kaydediliyor dediğiniz kayıtları burada yayınlarsınız da herkes doğruyu öğrenir.....

 • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimizi 20.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa18 Ocak 2014

  cevap süper!!!!!!!!!

 • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön