04 Mart 2014

Turkcell Vınn Konusunda Yanıltıyor!

Yaklaşık 1 yıl önce Turkcell abone merkezinden 4 gb kotalı vınn (kotasında duran paket) satın aldım ve tüm vergiler dahil ayda 34.5 35 TL arası bir ücret gelir dediler, kabul ettim, imzaladım aldım ve 1 yıl sorunsuz kullandım. 1 yıl sonra taahhütüm bitti gittim kapatılmasını istiyorum dedim ve kontörlüye zorla çevirdi oradaki eleman.Fatura ne kadar gelecek dedim ortalama vergiler dahil 40 tl gibi bir rakam gelir dendi fakat gelen fatura 57 tl detayını sorduğumda da her ay kesilen 1.30 krş telsiz ücretini bir yıllık toplayıp göndermişler ve Turkcell bunu da benden tahsil etti. Abone merkezinde vınnı alıyorken herşey dahil denip böyle bir ayıp yapılamamalı özellikle Turkcell gibi bir şirkete yakışmadı.

İbrahim 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimiz ile 04.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön