05 Ağustos 2014

Turkcell Vınn Kapatma Ücreti Alıyor

2009 Haziran ayı içinde, 2 yıl kontratlı, 4 GB kotalı vınn modem aldım. 2014 Nisan ayı içinde iletişim merkezine başvurarak, kontrat süresi çoktan dolmuş Vınn aboneliğimin iptalini talep ettim. İnternet kullanmaktan kaynaklanan son fatura bedelini ödemiş olup kullanmaktan kaynaklanan borcum bulunmamaktadır. Buna rağmen, Turkcell 59,89 TL tutarında ve nereden kaynaklandığını açıklamadığı bir fatura gönderdi.

Borcu kabul etmediğimi ihtar en bildirdim. Turkcell vermiş olduğu cevap ta açıkça tehdit ederek, olmayan borcu ödemediğim taktirde bedelinin ağır olacağını bildirmiştir. 2 yıl kontratla almış olduğum modemi 5 yıl kullandım, ölünceye kadar kullanmamı mı istiyorlar acaba?

Sadettin 2.727 Okunma

Cevaplar

  • Sadettin'in Teşekkür Mesajı10 Ağustos 2014

    Türkcell yetkilileri aradılar. Yaptıkları inceleme sonucunda; haksız olarak tanzim etmiş oldukları faturayı iptal ettiklerini bildirdiler. sikayetvar.com sitesine teşekkürlerimi sunarım.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön