21 Şubat 2013 #1646233

Turkcell Vınn İptaline Ceza!

SuperInternet VINN almıştım modemsiz fakat bulunduğum adreste çekmiyordu ve şikayette bulundum sonra gerekli incelemeler yapılıp baz istasyonu kurulması gerektiği söylendi fakat herhangi bir işlem yapılmadı.


Çekmediğinden dolayı hattımı kapattırdım, kapattırdığım için son ay hiç kullanmama rağmen fatura ve taahhütten dolayı kalan 10 ayın indirim fiyatı ceza olarak yansıdı 190 tl gibi bir miktar.


Ben çekmeyen ve taahhüt feshi sizden kaynaklanan birşeyin neden cezasını ödemekle hükümlüyüm? Bu haksızlık değil mi sizce? Çekmediği için kapattırıyorum zaten vermiş olduğunuz hizmet sorunsuz olsa kullanacaktım.Cezanın ve kullanmadığım faturanın iptalini istiyorum!!!

Ziya 189 Okunma

Cevaplar

  • Ziya22 Şubat 2013

    Lütfen yapılan inceleme ile birlikte sonucuda belirtirseniz diğer kullanıcılarda bilinçlendirilmiş olurlar.. Turkcell bu tarz bir şikayette Modemsiz internet aldığım için (Sanki başka bir firmadan almışım gibi) çekmediğinden iptal ettirmiş olsam bile cezayı iptal etmiyorlarmış. Sadece son ay ki kullanmadığım internet parasını düştüler 50 tl gibi bir miktar. Fakat ceza ve diğer herşeyi yinede ödeyeceğim her ne kadar sözleşme fesi benden kaynaklanmıyor olsa bile. Teşekkürler Turkcell...

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön