19 Şubat 2013

Turkcell Vınn İnternet Sorunu!

Turkcell abonesi olarak bazı sorunlar yaşamış bulunmaktayım.Ancak bu sorunları size şikayet olarak iletmedim.Halihazırda HP. kampanyasından almış olduğum ürünü kullanmaktayım.

Son iki yadan beri internet kullanımımda bir değişme olmamasına rağmen,aşırı derecede internet paketimden haksız bir şekilde kotamın eksildiğini tespit ettim.Ben normal şartlarda 4 GB.
interneti tam olarak kullanamayan bir müşteriniz olarak,bu durumdan çok rahatsız oldum. Sistemsel hataların düzeltilmesi ve mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Mustafa 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Paket kapsamında alınan ve gönderilen (download ve upload edilen) data, Paket karşılığına denk gelen aylık mobil internet kullanımı miktarından düşmektedir.İnternet kullanım süresi üzerinden değil alınan ve gönderilen data üzerinden paketten düşüm olmaktadır.Müşterimiz kullanım detayları üzerinden de inceleme yapabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön