21 Kasım 2013

Turkcell Vınn İnternet Bağlantım Kesiliyor!

Turkcell Vınn kullanıyorum hiç memnun değilim 5 katta İstanbul'un göbeğinde oturuyorum full çektiği halde net kopukluğu var ve kota aşımı oluyor. Sürekli ağır çalışıyor müşteri memnuniyeti yok. Paraya gelince fazlası ile alıyorlar. 1 senelik zorunluydu anlaşma biter bitmez kesinlikle iptal ettireceğim kesintisiz internetmiş evet bir sayfadan diğerini açmak için yaklaşık 20 dakika bekliyoruz.

Tolga 307 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 27.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, hattında tanımlı kontratlı kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Tolga22 Kasım 2013

    aradım ben ama hiçde yardımcı olunmadı hmm,ok.tamam dan başka bir şey duymadım tespit için belki gelebilirler net bir şey diyemiyoruz dediniz ses kayırlarını dinlebilirsiz sizi bri daha asla tercih etmiycem ve bu memnusizliyetimi bütün çevremede iletice.

  • Turkcell Temsilcisi21 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön