21 Mayıs 2014

Turkcell Vınn Hızı Vaat Edilenin Altında

Satın alırken 21.6 mbit hızında bağlantı olacağını söylediler.Ben buna zaten inanmamıştım 7 mbit üzerinde kesin olur dediler. Bundan dolayı satın aldım. Şuan ki bağlantı hızım 1 ila 3 mbit olarak ölçülmektedir. Bu konuda insanları yanlış bilgilendirip ürün satmaya çalışması ve kaliteden bahsetmesi çok üzücü. Ayrıca aylık 85 lira ödediğim bu üründen beklediğim performans çok kötü.

Mevlüt 595 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt16 Ağustos 2014

    Gerek kalmadı ürünü kapattırdım.Sürekli incelendiğine dair mesajlar atarak insanları kandırmanız yanlış..Somut bir adım atmaktan acizseniz o ayrı bir konu..

  • Mevlüt24 Mayıs 2014

    ilk ay mükemmel hızlı olan sınırsız vınn ım sonraki aylarda 1-3 mb hızlarında seyretmekte..bunun sebebini öğrenmek istiyorum

  • Turkcell Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön