01 Mayıs 2013

Turkcell Vınn Hattımın Hazır Karta Dönüştürülmesi!

Turkcell e vınn hattımı kapattırmak için 23/03/2013 tarihinde Pendik teki Turkcell İ. M gittim, buradaki görevli fatura kesim tarihimin ayın 25'i olduğunu ve hattın kapatılma işlemlerinin 2 günde tamamlanamayacağını dolayısıyla bir fatura daha ödememem için hattı kapattırmadan hazır karta çevirmemin daha mantıklı olduğunu söyledi.

Hattıma ait tüm borçları ödeyip hattı hazır karta çevirdim. Fakat bugün 44, 2 tl'lik borcum olduğuna dair turkcell tarafından mesaj aldım. Aylık 29 tllik kotalı vınnım 44, 2 lik olarak faturalandırılmış, bunun 27, 90 sabit tarife, hazır karta geçiş ücreti artı devlet vergileriyle bu miktarı buluyormuş. 29 liradan kaçalım derken 44 liralık faturayla karşılaştım.

Ayla 47 Okunma

Cevaplar

  • Ayla26 Haziran 2013

    şikayetimle ilgili Turkcell tarafından şahsıma herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır, burada cevap olarak verdikleri söz sözde kalmıştır.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön