18 Nisan 2013 #1749908

Turkcell Vınn Hattımı Kullanmadığım Halde Fatura Geliyor!

Yetkili Turkcell bayiisinden 3 aylık vınn paketi aldım.3 ay kullandıktan sonra süresini uzatmadım.Yaz döneminde 532 telefon numarasını arayarak wınn hattımın tekrar açılmasını talep ettim.Konuştuğum kişiye vınn hizmetini sadece 3 ay kullanmak istediğimi söyledim.O da bana 3 ay sonunda tekrar arayıp iptal ettirebileceğimi söyledi.Ben,bu dönem sonunda aramayı unutabileceğimi söyleyerek 3 ay sonra otomatik olarak kapatılacak şekilde bir çözüm olup olmadığını sordum.Konuştuğum kişi,3 ay sonunda kullanımın kapatılacağını,sadece aylık vergilerin ödeneceğini beyan ederek hattımı tekrar açtı.Yıl sonu muhasebe hareketlerine baktığımda her ay 4 gb kullanım bedeli alınmış.

Çağrı 93 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizi 19.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Çağrı19 Nisan 2013

    Kullanmadığım Wınn hattına her ay 46 tl para ödemekten bıktım diye şikayet ediyorum,Turkcell'den aldığım mesaj aynen şu ;Değerli Müşterimiz, 5304844819 numaralı hattınıza ait 10.04.2013 tarihinde kesilmiş olan 45,4TL'lik faturanızın son ödeme tarihi 22.04.2013'dir. Sanırım tehditle,mesajlarla bana kullanmadığım halde bu paraları her ay ödetecekler.Müşteri merkezindeki çalışan , " Vereceksiniz,başka bir yol yok!?" diyor,inanamıyorum..

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön