04 Şubat 2014 #2276201

Turkcell Vınn Hattımı Kapatamıyorum!

Kullanmış olduğum Turkcell vınn paketini kapattığım halde bana sürekli fatura gönderiyorlar. Bayideki çalışanlar hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Geçen yıl 750 TL yatırdığım halde bana 260 TL tekrar borç geldi.Müşteri hizmetleri çalışanları da yanlış bilgilendirme yapıyor.Kapatmaya çalıştığım halde kapatamıyorum.

Ebru 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizi 04.02.2014 ve 05.02.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ebru04 Şubat 2014

    ben bir an önce borcumu ödeyip kapatıp kurtulmak istiyorum.ödediğim halde yine borç geldi lütfen yardımcı olun kurtarın beni bu durumdan.!

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön