14 Nisan 2016

Turkcell Vınn Hattıma Gelen Üyelik Mesajı

Vınn hattımda ne olduğu hakkında halen bir fikrimin olmadığı "x247mobi" servisinden 21.03.2016 - 23:33 tarihinde 14 TL'lik bir işlem gerçekleşti. Toplamda 59 TL yalnız benim bilgim veya onayım dahilinde olan bir şey değildir. İnternet sitelerinde gezerken bir sayfanın otomatik yönlendirdiği linkle birlikte gerçekleşti ve üyeliği mesajla birlikte öğrendim. Tamamen usulsüz bir şekilde üye yapıldım. Üyeliği iptal ettim ama hattımdan alınan paranın iadesini istiyorum. Bu arada müşteri hizmetlerini aradım, bizde baş edemiyoruz diyor temsilci, güler misin ağlar mısın? Sonuçta Turkcell'in izni veya anlaşması olmadan bunlar bu parayı faturama yansıtamazlar demek ki Turkcell'in de haberi var. Bu şekilde davranışlarla müşteri kazanmazsınız, aksine kaybedersiniz. Yıllardır vınn kullanıcısıyım ve ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Ama bu paranın iadesi yapılmazsa hattımı iptal ettireceğim.

Ahmet 142 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2016

    Müşterimizi 16.04.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön