13 Şubat 2014 #2293188

Turkcell Vınn Hattım Yüzünden Telefon Hattımda Kapandı!

Benim 2 ayrı Turkcell hattım mevcut; biri vınn diğeri normal telefon hattım ve ayrı ayrı faturalar gelmekte. Vınn hattımın faturası kartımın bozulması ve bayinizin yanlış yönlendirmesi üzerine 2 aydır ödenmiyor ( Kullanmadığım sürece fatura ödememe gerek olmadığı söylendi). Telefon hattım açık fakat veri hizmeti alamıyorum. Müşteri yetkilinizi aradığımda vınn hattımın ödenmemiş fatura borcu olduğu için normal telefon hattımın da veri hizmetinin kapatıldığını öğrendim. Acaba bu sözleşmede var mıydı? Ayrı ayrı faturalandırılan 2 ayrı hat birbirini etkiliyor mu? Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Mert 94 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 14.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön