22 Ocak 2014 #2251167

Turkcell Vınn Hakkında Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

2012'de aldığım vınn için satış esnasında görevlinin 1 yıl sonra data hattımın iptal olacağı, sözleşmenin sadece taahhüt döneminde geçerli olacağı bilgilendirmesine rağmen 1 yıl sonra kullanmadığım data hattına fatura gönderildi.


Sözleşmeyi kontrol ettiğimde satıcının yanlış bilgilendirme yaptığını, fakat daha kötüsü insanı yanılgıya düşecek biçimde Turkcell'in modemi bilgisayarıma taktığımda servis vermiyor olmasıydı. Müşteri ilişkileri görevlisi cihazda problem olabileceğini, servisin devam ettiğini belirtti.


İletişim merkezi çalışanları satış yaptığı ürün/hizmetle ilgili en önemli hususları bilmiyor mu?
Sattıkları cihazlar taahhüt günü bitince mi bozulur? İptal 1 hafta sürecek bir işlem mi?

Tuba 38 Okunma

Cevaplar

  • Tuba25 Ocak 2014

    Pazartesi başvurduğumuz iptal işlemi için henüz cevap alamadık, bu hafta için de kullanmadığımız internet için fatura ödeyecek miyiz? Bu vurdumduymazlığın sebebi nedir?

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön