25 Mart 2013 #1705666

Turkcell Vınn Faturası!

Ben 1 ay önce vınn aldım ama hiç çekmiyor. İadesini gerçekleştirdim aradan 2 hafta geçti hala aramadı müşteri hizmetleri ve bana kullanmadığım internetin faturasını gönderdiler. Birde ilgileniyorlarmış görünüyorlar ya insanı deli ediyorlar 2 kez aradım 10 dk bekletiyorlar müşteri temsilcisi bile yok herhalde!

Merve 100 Okunma

Cevaplar

 • Merve29 Mart 2013

  vınn cihazımı iadesini ömer ağıla gönderdim ve iletildi olarak görünüyor.fakat hala bilğilendirilmedim sonuç bekliyorum.

 • Merve28 Mart 2013

  3g vınn iadesini yaptık ulaşmadı dendi ama teslim belğesinde ulaşıldı olarak görünüyor ömer ağıl adına iletildi görünüyor fakat müşteri hizmetleri iletilmedi diyor

 • Merve28 Mart 2013

  3g vınn iadesini gerçekleştirdim ama müşteri hizmetleri hala aramadı ve cihazı gönderdim alıcıya ömer ağıl a ulaştım olarak görünüyor ama ulaşılmadı diyor müşteri hizmetleri ve ulaşım günü 13 gün olmuş ve hala bilğilendirilmedik ben ve arkadaşım, ne zaman ilgilenecek bu müşteri hizmetleri bizle sonuç bekliyoruz.

 • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

  Müşterimiz ile 27.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize cihaz iade süreci hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön