13 Eylül 2013 #2011083

Turkcell Vınn Faturama Melodi Servisi Ücreti Yansıtmış!

Turkcell vınn 5 gb 25 TL'lik tarifeden yararlanıyorum. Son 2 aylık faturam 96 TL ve 71 TL geldi. Bu arada kotam dolunca vınn direk kesiyor. Nedenini müşteri hizmetlerinden öğrendiğim kadarıyla bir melodi programı indirmişim. Ben indirdiğimi hatırlamıyorum eğer çocuk indirmişse bu kadar basit olabiliyor mu?Öğrenmek istiyorum. Taahhüdüm olmasaydı hattımı iptal edecektim, ancak edemiyorum. İlgilenirseniz memnun olurum.

Sedat 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizi 24.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön