05 Aralık 2013

Turkcell Vınn Çok Pahalıya Geldi!

Kasım 12'de Turkcell'den sınırsız vınn aldım. 79 lira dediler daha ayın ortası olmadan bir mesaj 129 lira fatura. Çıldırdım aradım müşteri hizmetlerini yok vergiymiş bilmem neymiş. Alırken neden belirtilmiyor bunlar ödemiyorum dedim. Size yanlış yansıtılmış o fatura bölünecek 12 aya dedi. Yeni fatura geldi 90 küsür. 12 ayda ödeyeceğim tek fatura 129 lirayken nasıl bir matematik zekasına sahiplerse böldükten sonra 90 küsür oldu. Hadi o da yetmezmiş gibi 15 gün sonra kota düştü dedi. Çalıştığım için neti kullanamıyorum. Sadece bir kere film izledim o kota nasıl bitti?

Fatma 181 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizi 06.12.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön