04 Şubat 2014 #2274251

Turkcell Vınn Arızasının Giderilmemesi ve Fatura Verilmemesi

Yaklaşık 5 ay önce Forum İstanbul'da bulunan Teknosa'da kurulu olan Turkcell standından Vınn aldım. Fatura istediğimde kampanya dahilinde Vınn cihazının hediye olduğundan dolayı fatura kesilmeyeceğini belirtmişlerdir. Yaklaşık 15 gün önce Vınn cihazım arızalandı. Cihaz kopyalanmış olduğundan fatura ile birlikte BTK'ya gönderilmesi gerekiyormuş. Mücadelemde bu noktada başladı.15 günden beridir Turkcell müşteri hizmetleri ile yazışıyorum.


Faturanın bana verilmediğini bir türlü anlamamakla birlikte eğer bir fatura kesilmiş ise de sözleşme tarihinden yola çıkarak faturanın bir kopyasının tarafıma verilmesini talep ettim. Ancak talebin karşılanmadı ve halen Vınn'ı kullanamıyorum.

Gülşen 61 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen05 Şubat 2014

    cevap dediğiniz "yapacak bir şeyimiz yok" dediğiniz mesaj ise bu sorunumu çözmemektedir. Tcell gibi bir şirket sözleşmeme bakıp sözleşme tarihinde bu numara için kesilmiş bir fatura olup olmadığını bulabilecek teknik altyapıya sahiptir sanırım. Ancak ısrarla faturayı vermek istemiyorsunuz. Peki bu durumda bu cihazın kopyalanması sonucu kullanamama sorunum nasıl çözülebilecek? Zira yaklaşık 15 gündür cihazı kullanamıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön