17 Şubat 2015 #3055199

Turkcell Vınn !

Turkcell 0533****** no.lu internet hattımın 2 faturası ödenmedi diye 0506******* no.lu cep telefonumun interneti kesiyorsunuz. Müşteri hizmetlerinizi arıyorum ben sizinle böyle bir anlaşmamı yaptım diye bilen yok. Faturanın birini ödedim cep telefonumun datasını açın diye sistem otomatik yapıyor diyor. Kapatın benim wınn hattımı diyorum bayiye gitmeniz gerekli diyor.


Turkcell vınn hattımın ivedilikle kapatılmasını istiyorum.!

Ömer 184 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 19.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön